این رویداد سه روزه در رشت در تاریخ ۴و۵ و ۱۲ دی ماه به صورت روز اول و سوم در پارک علم و فناوری و روز دوم در سالن المپیک اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

دو روز اول این برنامه شامل کارگاه های آموزشی و روز سوم اردوی کارآفرینی بود.

اساتید کارگاه اول و چهارم دکتر ویسمه از دانشگاه تهران، کارگاه دوم دکتر یوسفی پارسا دکتری کارآفرینی دانشگاه تهران و مهندس پناهی برای کارگاه تیم سازی با روش خلاق مدرس کارگاه سوم بودند.

در دو روز اول شرکت کنندگان کارگاه های ذکر شده در جدول برنامه را به صورت ورکشاپ سپری کردند، شرکت کنندگان که به صورت گروه های چهار و پنج نفره از سازمان های مردم نهاد جوانان بودند با تعداد ۵۵ نفر بودن از اقصی نقاط استان گیلان شرکت کرده بودند.

شرکت کنندگان از شهرستان آستارا به دلیل بعد مسافت اسکان داده شده و به مدت یک شب در تاریخ ۴دی ماه در مهمانسرای المپیک اقامت داشتند.

بعد از دو روز کارگاه اموزشی شرکت کنندگان یک هفته وقت داشتند تا بر روی بوم های کسب و کار خود کار کرده و برای اردوی کارآفرینی اماده شوند.

در این روز شرکت کنندگان در قالب ۷ تیم با ۷ ایده متفاوت با تیم های خود در میزهای جداگانه مستقر شدن تا بوم های کسب و کار خود را به بهترین شکل اماده کنند ۴ منتور در تمامی طول روز به میزها سر میزدند و به بچه ها برای رشد و کامل کردن بهتر بوم هایشان مشورت می دادند. شرکت کنندگان علاوه بر بوم ، پاور پوینت هایی برای ارایه ایده خود اماده کرده و یک اراِیه آزمایشی و سپس در حضور داوران با مدت زمان ۵ دقیقه ارایه های نهایی خود را اعلام کردند.

بعد از زمان داوری که شرکت کنندگان به میان وعده مشغول بودن ، سه تیم به ترتیب از سمن بانوان خلاق جوان، جوانان کارآفرین ورنا و آوای لاتون به ترتیب اول تا سوم شدن و دو تیم نیز شایسته تقدیر معرفی شدن.

در زمان نگارش این گزارش شرکت کنندگان پروسه پذیرش و استقرار در مراکز رشد شهرستان های خود را با حمایت پارک علم و فناوری شروع کرده اند.